Hotel Centuria Wellness&SPA*** zlokalizowany jest w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, nieopodal ruin Zamku Ogrodzieniec. Z racji swojego atrakcyjnego położenia stanowi idealne miejsce noclegowe podczas wakacji, krótkich podróży weekendowych, ale także podczas wyjazdów służbowych, szkoleń

i kameralnych konferencji. 

Malowniczo położony w samym środku sosnowego lasu z dala od miejskiego zgiełku pozwala naprawdę wypocząć. Okoliczne lasy zapraszają do spacerów, a piękne ukształtowanie terenu w postaci jaskiń i skał o niezwykłym wyglądzie to uczta dla oczu i gratka dla wielbicieli wspinaczek skałkowych. Ruiny średniowiecznych zamków to specyfika Jury Krakowsko-Częstochowskiej i cel wielu wycieczek.
 

Hotel posiada 31 komfortowych pokoi, restaurację oferującą kuchnię opartą o świeże regionalne produkty,  przytulną kawiarnię, nastrojowy Pub Oceanic oraz stylową Chatę Grillową i dwie sale konferencyjne.

Lokalizacja Hotelu w samym środku sosnowego lasu idealnie łączy się z koncepcją holistycznego SPA, pozwalając na odpowiednie wyciszenie się oraz pełny relaks. Centrum Odnowy Biologicznej Hotelu Centuria to prestiżowe SPA, wyróżniające się nie tylko wzorowym i indywidualnym podejściem do Gości, ale również odpowiednio dobranymi markami kosmetycznymi.

Całoroczny basen z przeciwprądem, gejzerami wodnymi oraz jacuzzi odpręży i doda witalności. Sauna fińska z systemem „ AQUAVIVA” sprzyja odprężeniu umysłu. Łaźnia turecka zachwyci gwieździstym niebem a lód z misy lodowej wspaniale schłodzi ciało po cieple saun.

Więcej na stronie: www.hotelcenturia.pl

INFORMACJA O SPONSORZE NAGRÓD W KONKURSIE

* według cennika Oddziału Południowego Diagnostyki

Copyrights 2017 Diagnostyka sp. z o.o. | www.diagnostyka.pl  | e-Sklep| Regulamin konkursu |  Kontakt |

  • Facebook
  • Instagram